Незвичайне заняття провів із дітьми інспектор ППС України "Правила поведінки взимку"

Основні правила поведінки для дітей взимку

Зимові прогулянки завжди приносять малюкам дуже багато радості. Вони ще з осені чекають першого снігу, коли можна зліпити сніговика, пограти в сніжки і звичайно ж покататися на санках.

На жаль зимовий час має і свої мінуси – застуда, удари, переохолодження, обмороження.

Як же убезпечити свого малюка від неприємностей на прогулянці взимку?
У цьому нам допоможуть дуже прості і всім знайомі правила безпеки для дітей взимку. Нагадаємо їх сьогодні ще раз.

· Одягати рукавички, шапку, застібати всі гудзики потрібно ще до виходу на вулицю.

· Оскільки холодне повітря може проникнути під одежинку;

· Періодично заходити в будинок, щоб зігрітися і зняти вологий одяг;

· Не можна залишатися на вулиці коли заметіль або дуже сильний мороз і вітер;

· Не можна гризти бурульки та їсти сніг. Оскільки сніг дуже брудний в ньому можуть бути токсичні речовини. Та й можна запросто простудитися;

· Не можна прикладати язичок до металу;

· Потрібно ходити посередині тротуару, подалі від дахів будинків. Адже з даху будинку може впасти велика брила снігу разом з бурульками;

· Коли на тротуарі суцільний лід, ходити потрібно маленькими кроками, наступаючи при цьому на всю підошву;

· Не можна стоячи кататися на санках, а на лижах і ковзанах кататися потрібно тільки в спеціально відведених місцях;

· Сніжки ліпити невеликі, кидати їх не дуже сильно, а кидати в обличчя взагалі заборонено.
Батькам же потрібно подбати:

Це основні правила безпеки для дітей взимку. І виконувати їх зовсім не складно.