Умови доступності закладу освіти для навчання осіб з особливими освітніми потребами.

В закладі дошкільної освіти № 266 створені сприятливі умови для навчання дітей з особливими освітніми потребами, забезпечено їх безперешкодним доступом до всіх приміщень.

Працюють групи з інклюзивною формою навчання;

В штаті працють вчетелі-дефектологи, логопед, практичний пслихолог.

Заклад співпрацює з Інклюзивно-ресурсним центром Харківської міської ради (адреса: вул. Гвардійців Шеронінців 38 г, телефон 725 17 42,E-mail:kharkiv_irc@ukr.net, Сайт http://kharkivirc.klasna.com/uk/site/index.html) де є можливість отримати додаткові освітні послуги - індивідуальні корекційно-розвиткові заняття практичного психолога, логопеда (при ІРЦ);), де можуть отримати консультації педагогічні працівники з питань роботи з дітьми з особливими освітніми потребами, батьки та учні;

для дитини з інклюзивною формою навчання адаптовано навчальні програми та плани, створено позитивний клімат середовища;

створено належні умови для перебування у закладі дітей з особливими освітніми потребами.

Усі основні приміщення закладу мають природне освітлення, враховано використання кольорів, розташування меблів і обладнання відповідно до санітарних вимог. У закладі дотримується тепловий режим. Працює харчоблок. Забезпечується регулярність вологого прибирання, використання всіх видів провітрювання.

Території підтримуються в належному стані.