Здійснює ретельний нагляд за довіреними йому дітьми в суворій відповідності до вимог інструкції з охорони життя і здоров'я дітей в приміщеннях установи та на дитячих прогулянкових майданчиках.

Стежить за станом і зміцненням здоров'я кожної дитини в групі, спільно з медперсоналом установи регулярно проводить комплексні заходи, що сприяють зміцненню здоров'я, психофізичному розвитку дітей, здійснює гігієнічний догляд за дітьми раннього віку.Особливу увагу приділяє дітям, які прийшли в дитячий сад після хвороби.

Планує і здійснює виховно-освітню роботу відповідно до програми в тісному контакті з іншими вихователями та спеціалістами установи.Ретельно готується до проведення занять.

Вивчає індивідуальні здібності, схильності та інтереси дітей.Уміло використовує результати вивчення у своїй педагогічній діяльності з метою розвитку кожної дитини.На підставі вивчення індивідуальних особливостей дітей, рекомендацій психолога проводить корекційно-розвиваючу роботу зі своїми вихованцями.

Забезпечує суворе виконання встановленого режиму дня і занять.

Здійснює спостереження за поведінкою дітей в період адаптації, допомагає їм; в групах раннього віку веде щоденник спостережень.

Регулярно інформує керівника установи та старшу медсестру про зміни в стані здоров'я дітей.Повідомляє старшої медсестри про відсутніх дітей, з'ясовує причину їх відсутності, веде табель обліку відвідувань.

Веде роботу з батьками з питань виховання дітей у сім'ї, залучає їх до активної співпраці з дитячим садом.Активно працює з батьківським комітетом і окремими батьками, забезпечуючи створення необхідних умов у приміщеннях групи і на ділянці для успішної реалізації виховно-освітньої програми.

З повагою та турботою ставиться до кожної дитини в своїй групі, проявляє витримку і педагогічний такт у спілкуванні з дітьми та їх батьками.

Спільно з музичним керівником і інструктором з фізичної культури готує свята, організовує дозвілля дітей.

Замінює хворого вихователя-змінника в перебіг хвороби.

Проходить медичний огляд строго за графіком.

Виконує вимогу керівника, старшої медсестри, старшого вихователя, пов'язану з педагогічною роботою і охороною життя та здоров'я дітей.

Своєчасно і чітко веде документацію вихователя.

Систематично підвищує професійну кваліфікацію і педагогічний рівень на курсах, семінарах, відкритих переглядах.

На ділянці спільно з дітьми веде роботу з благоустрою згідно з програмою своєї вікової групи.

Бере участь у педрадах установ, методичних об'єднаннях в районі, окрузі, організовує огляди-конкурси та виставки дитячих робіт до днів відкритих дверей, проводить батьківські збори, бере участь в святах.

Строго виконує трудову дисципліну і правила трудового розпорядку.

Забезпечує санітарно-гігієнічний режим у групі.

При передачі зміни в кінці робочого дня залишає в групі зразковий порядок.

Дбайливо використовує майно установи, методичну літературу, посібники.

Кiлькiсть переглядiв: 450